• compleet-assortiment Compleet assortiment
  • uitgebreid-dealernetwerk Uitgebreid dealernetwerk
  • uitstekende-prijskwaliteit-verhouding Uitstekende prijs/kwaliteit verhouding
0
Offerte aanvragen

Maandwinnaars augustus hadden Brabantse worstenbroodjes al klaar staan voor bezoek RainbowSol in Duizel

20 oktober 2026 door Redactie

De winnaars van onze fotoactie van de maand augustus – Gerwin en Greetje Hendriks – hadden al bij voorbaat het gevoel dat ze misschien wel eens de maandprijs zouden kunnen winnen. En dat gevoel bleek terecht.

Het in Duizel (N-Br.) wonende echtpaar had daarom al wat echte Brabantse worstenbroodjes ingekocht voor onze komst. En die smaakten goed! Robert Bosch, verantwoordelijk voor de verkoop van de Rainbow Collection in Nederland, bracht een prachtige bos bloemen én… de fel begeerde bol-bonnen ter waarde van 250 euro.

Het werd een vrolijke middag met hilarisch leuke gesprekken.

Gerwin Hendriks, die de winnende foto had gemaakt, vertelt dat zijn leverancier, de firma Van Akere uit Bladel, geadviseerd had om voor de foto de twee Balero schermen naast elkaar uit te draaien om de foto nog completer te maken. “En dat heeft dus gewerkt!” zo zegt Gerwin.

“We kenden de firma Van Akere overigens niet toen we begonnen met onze zoektocht naar een goede zonwering voor onze tuin. Maar we kregen een tip van mijn zwager die daar eerder had gekocht en die tevreden was. En eerlijk is eerlijk: we kenden het merk Rainbow Collection niet van naam maar toen we de staaltjes in de zaak hadden uitgezocht, realiseerde ik me wel dat ik het merk toch vaker had gezien. En dat gaf vertrouwen.”

“We zijn ook heel tevreden ermee,” zegt zijn echtgenote Greetje.

“We wonen hier nu al zes jaar en er hing al wel een andere zonwering die we ooit van de vorige bewoners hadden overgenomen. Maar, die was stuk. En vies. En eigenlijk moest er een nieuwe motor in. Geen idee wat voor merk dat was, maar het was in ieder geval geen Rainbow Collection. En tja, als je dan zo veel dingen zou moeten repareren, dan kun je beter een geheel nieuwe zonwering kopen.”

Terrasverwarming of nietmachine?

Overigens wordt er de komende weken en maanden in huize Hendriks waarschijnlijk nog wel stevig gediscussieerd want de twee zijn er nog niet uit wat er van de bol-bonnen kan worden aangeschaft. Greetje pleit voor iets in de tuin. “Ik zit te denken aan iets van vuurschalen, een terrasverwarming of een buitenhaard.” Gerwin denkt aan iets anders: “Ik heb al een goede nietmachine op perslucht gezien in de winkel van bol.”

 

Wat het ook mag worden… de familie Hendriks zal er ongetwijfeld uitkomen. Een ding is in ieder geval zeker: ze zijn blij met hun zonwering uit de Rainbow Collection.

“We gaan nu weliswaar de winter in maar ik weet zeker dat we volgend voorjaar en zomer weer volop zullen profiteren van de prachtige schermen. Niet alleen omdat het een prachtige schaduwplek in de tuin oplevert maar ook omdat het in huis een stuk koeler zal zijn.”

 

#MakingShadowBeautiful