Customer Review – Vakhandel aan het woord - DLC Zonwering uit Nuenen: ‘Samenwerking is altijd een kwestie van een goede en eerlijke wisselwerking’
Als je aan Erwin en Anita van Lieshout van DLC Zonwering uit Nuenen vraagt of ze tevreden zijn over de samenwerking met RainbowSol, leverancier van de zonweringsystemen uit de Rainbow Collection, dan is het antwoord eensluidend:
“Ja, absoluut. We hebben eigenlijk niets te klagen. Hoe dat komt? Wel, de basis is goed. Het klikt gewoon, zowel met de vertegenwoordiger die we een aantal keren per jaar zien als met de medewerkers van de binnendienst, die we overigens niet eens zo heel vaak spreken. En niet onbelangrijk: de kwaliteit van de zonweringsystemen is gewoon goed.”
Intussen is DLC Zonwering al een aantal jaren klant van Rainbowsol en levert ze onder andere knikarmschermen, uitvalschermen en screens aan de consumenten, vooral in Nuenen, maar deze vakhandel verwelkomt ook klanten uit bijvoorbeeld Eindhoven of Helmond.

Brede middensegment
“Voorheen deden we altijd zaken met een andere zonweringsleverancier, maar het probleem was dat dáár de beloofde levertijden vaak niet werden nagekomen”, zegt Anita. “Dat is niet fijn. Wij willen namelijk onze klanten – de consumenten dus – ook zo goed mogelijk informeren. Immers, de consument verheugt zich op zijn aankoop. Dan moet je duidelijk zijn. Maar bovenal waren wij in die periode ook op zoek naar een leverancier die uitstekende kwaliteit levert voor het brede middensegment. En die vonden we dus bij RainbowSol. Sterker nog: het was een andere partij in de markt – op sommige vlakken zelfs een concurrent van RainbowSol – die heel eerlijk tegen ons zei dat we moesten aankloppen bij het bedrijf in Leerdam.”
Vertrouwen
Erwin vervolgt: “We kenden RainbowSol wel al een beetje. Op een gegeven moment besloten we om eens écht te gaan praten over de vraag of wij klant konden worden om zo ook voor Nuenen en omgeving de Rainbow Collection te mogen voeren. Wij zijn toen ook op bezoek geweest in de fabriek in Leerdam, we hebben daar een mooie rondleiding gehad. Ja, dan krijg je wel wat inzicht in hoe professioneel en groot het bedrijf is georganiseerd. Dan krijg je dus wel vertrouwen in een leverancier!”

Professioneel
Wat het ondernemende zonweringsechtpaar betreft is samenwerking altijd een kwestie van een goede en eerlijke wisselwerking. “Kijk, waar mensen werken worden wel eens fouten gemaakt. Dán is het van belang dat het goed wordt opgelost. En bij RainbowSol doen ze dat. Ze doen daar niet moeilijk. Zo was in de productie ooit een keer de verlichting verkeerd aangesloten in een zonwering uit de Q-series. We hebben toen gebeld en het werd professioneel én snel opgelost.”
Feedback
“Weet je dat ik eigenlijk de namen van de medewerkers van de binnendienst helemaal niet ken?” zegt Erwin. “Feitelijk is dat een goede zaak. Ik hoef ze dus eigenlijk nooit te bellen met klachten of vragen. Dat is heel prettig want daardoor kunnen wij ook weer een garantie afgeven aan ónze klanten. Ook ervaren we dat de vertegenwoordiger – Robert Bosch – altijd goed luistert naar onze feedback. Soms doet hij er ook wat echt mee. Ja, hij vindt ons behoorlijk kritisch maar dat is prima. Samen word je beter.”

Zonwerings-kennisbank
Met de vertegenwoordiger hebben ze overigens altijd veel lol. “Hij is voor ons ‘de oudste zonweringsman die we in de branche kennen,” zegt Erwin. “Met oud bedoel ik niet oud, maar ervaren. Hij weet echt ontzettend veel van het vak. Hij is een beetje onze zonwerings-kennisbank. We appen regelmatig. En, we moeten altijd lachen om zijn woordgrapjes. Zijn communicatie is op orde. Ook de nieuwsbrieven die hij regelmatig verstuurt zijn goed informerend: we bewaren ze altijd. En, de vlogjes die hij maakt, spreken ons ook erg aan. We hebben ze allemaal gezien!”
Anita vertelt dat ze zélf in de loop der jaren groot fan is geworden van bijvoorbeeld de Ibiza Plus, het goed lopende knikarmscherm uit de Rainbow Collection. “Maar ook de Q-series met ingebouwde verlichting vind ik echt prachtig. Of moet ik ook nu in één adem de Corfu, de Kreta en de Balero noemen? Tja… de Rainbow Collection zit goed in elkaar. Het is volstrekt logisch dat ook consumenten tevreden zijn over de kwaliteit en dat wij steeds meer uit de Rainbow Collection verkopen.”
U bent particulier? U bent op zoek naar zonwering voor in de tuin of op het balkon?
- U vindt via onze dealerlocator beslist een dealer bij u in de buurt!
- Of, wilt u een vrijblijvende prijsopgave ontvangen? Configureer dan uw eigen zonwering!